Predaj protipožiarnych produktov

Od vzniku spoločnosti sa venujeme aj servisnej činnosti. Vykonali sme tisícky kontrol a testovaní protipožiarnej techniky vďaka ktorým sme nazbierali cenné skúsenosti. Vieme, ktorá technika je spoľahlivá, dokážeme vám odporučiť zariadenia s dlhodobou životnosťou a tým znížiť vaše náklady pri plnení zákonom daných povinností.

Hasiace prístroje

Protipožiarne produktyDodáme vám certifikované hasiace prístroje rôznych typov, poradíme pri ich rozmiestnení v objekte a ponúkneme doplnkový tovar.

Hydranty

Zabezpečíme dodávku komponentov hydrantových systémov (hadice, skrinky, ventily alebo prúdnice) ale aj celých kompletov. Viac informácii vám radi poskytneme na požiadanie.

Požiarno-bezpečnostné značky

Zabezpečíme dodávku a montáž požiarno-bezpečnostného značenia od zákazových, výstražných, príkazových, záchranných, elektroinštalačných či certifikačných značiek. Označíme sklady, plynové kotolne a rôzne obaly na chemické látky. Všetko podľa platnej legislatívy.

Vždy ponúkame viac

V oblasti protipožiarnej ochrany dodáme aj príslušenstvo k požiarnym dverám. Ak potrebujete ochrániť hodnotné predmety alebo stroje dodáme aj protipožiarne textílie a protipožiarne upchávky, od výrobcu HILTI nielen dodáme ale aj odborne nainštalujeme.

Naše služby pre vašu firmu

Kontaktujte nás už dnes

Radi Vám pripravíme nezáväznú a výhodnú ponuku.