Školenia BOZP, PZS, lešenárov, práce vo výškach

ÚvodŠkoleniaKurzy prvej pomoci

Kurz z prvej pomoci

O živote človeka v kritických situáciách rozhoduje schopnosť vedieť sa správne rozhodnúť v priebehu niekoľkých sekúnd. Ten, kto sa ocitol v takejto situácii, pozná hodnotu informácii dôležitých pre záchranu ľudského života. V kurzoch prvej pomoci vás naučíme všetko potrebné aby ste boli pánom situácie a zabezpečili podmienky nevyhnutné pre úspešný zásah odbornej lekárskej pomoci.

Kurzy prvej pomociPre koho sú určené kurzy prvej pomoci

Kurzy prvej pomoci sú určené hlavne pre ľudí, ktorých výkon profesie vyžaduje tieto znalosti alebo ich potrebujú v súvislosti s inou činnosťou. Ide o vodičov z povolania, žiadateľov o vodičské oprávnenie, vodičov dopravnej zdravotnej služby, zamestnancov firiem a pod. Medzi účastníkmi však sú aj jednotlivci, ktorí vo vlastnom záujme chcú získať skúsenosti v tejto oblasti čo nám dáva ešte lepší pocit z našej práce.

Čo vás naučíme?

V našom akreditovanom 8-hodinovom kurze vás naučíme ako zachrániť ľudský život, osvojíte si vedomosti a zručností základných postupov správneho poskytovanie prvej pomoci laikmi pri život ohrozujúcich stavoch. Získate pozitívny postoj k poskytovaniu prvej pomoci a k prevencii náhleho ohrozenia života a zdravia.

Máme flexibilné termíny kurzov, takže ich veľmi radi prispôsobíme vašim možnostiam. Pokiaľ ste firma a potrebujete zaškoliť svojich zamestnancov, nastavíme ceny podľa počtu účastníkov. V každom prípade, spoločne spravíme kus dobrej práce. Práce, vďaka ktorej budete schopní zachrániť to najcennejšie - ľudský život.

Kontaktujte nás už dnes a nechajte si spraviť nezáväznú cenovú ponuku na kurzy prvej pomoci.

Chcete vedieť viac? Chcete vedieť cenu našich služieb? Napíšte nám

Nemôžeme vám pomôcť bez e-mailového kontaktu. Zadajte ho prosím.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Skutočne nám chcete zaslať prázdnu správu? Napíšte, prosím, s čím Vám môžeme pomôcť.

Odpíšte kontrolný kód

Odpíšte kontrolný kód
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho, prosím, znovu.

Aktuálne informácie

Rozšírili sme portfólio našich služieb

Kurz prvej pomoci, osvojenie si vedomostí a zručností základných postupov správneho poskytovania prvej pomoci na základe rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky o vydaní osvedčenia o akreditácii kurzu prvej pomoci číslo: Z44757-2012-OZdV.

Školenia práce vo výškach zamestnancov pracujúcich vo výške pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky. Kontrola osobných ochranných prostriedkov pre činnosti vo výškach (OOP) – laná, karabíny, bezpečnostné postroje, istiace systémy a pod.

banner cenová ponuka na služby PZS, BOZP, OPP, CO

Sme zárukou kvality

CertifikátyPoskytujeme kvalitné služby, ktoré neustále zdokonaľujeme. Zaviedli sme systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2008 a sme držiteľmi viacerých certifikátov.

Kontaktujte nás

PYROBOSS, s. r. o.
Partizánska cesta 71, 974 01  B. Bystrica
Tel./Fax: +421 48 413 60 38

Pobočky:
Prešov: 0905 233 609
Banská Bystrica: 0908 274 014
Bratislava: 0918 624 400