O nás

ÚvodO násNezáväzná cenová ponuka

Nezáväzná cenová ponuka

Veľmi radi vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku na služby BOZP, PZS, OPP alebo civilnej ochrany. Stačí vyplniť nasledujúci formulár. Polia označené hviezdičkou sú povinné.

Názov organizácie *
Tento údaj je povinný, vyplňte ho prosím
Predmet činnosti:
Invalid Input
Počet prevádzok: *
Tento údaj je povinný, vyplňte ho, prosím.
Umiestnenie prevádzok: *
Uveďte prosím ulicu a mesto
Tento údaj je povinný, vyplňte ho prosím
O ktoré služby máte záujem?

Invalid Input
Počet administratívnych zamestnancov:
Invalid Input
Počet výrobných zamestnancov:
Invalid Input
Kontaktná osoba: *
Tento údaj je povinný
Kontaktný telefón: *
Tento údaj je povinný, vyplňte ho prosím
Váš E-mail: *
Tento údaj je povinný, vyplňte ho prosím
Odpíšte prosím kontrolný kód: * Odpíšte prosím kontrolný kód:
Nesprávne odpísaný kontrolný kód. Odpíšte ho znovu.
  

Spoločnosti PYROBOSS, s.r.o., Lúčna 64, 974 01 Banská Bystrica udeľujem súhlas so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol, som poskytol spoločnosti PYROBOSS, s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami spoločnosti za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu obchodnej spolupráce medzi našimi spoločnosťami, alebo na účel zavedenia zmluvných vzťahov podľa §7 ods. 4 písm. b) zákon č. 428/2002 Z.z., ako aj so zadielaním elektronickej pošty na uvedenú adresu. Tento súhlas udeľujem na dobu trvania našej obchodnej spolupráce.

Aktuálne informácie

Rozšírili sme portfólio našich služieb

Kurz prvej pomoci, osvojenie si vedomostí a zručností základných postupov správneho poskytovania prvej pomoci na základe rozhodnutia Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky o vydaní osvedčenia o akreditácii kurzu prvej pomoci číslo: Z44757-2012-OZdV.

Školenia práce vo výškach zamestnancov pracujúcich vo výške pomocou špeciálnej horolezeckej a speleologickej techniky. Kontrola osobných ochranných prostriedkov pre činnosti vo výškach (OOP) – laná, karabíny, bezpečnostné postroje, istiace systémy a pod.

Sme zárukou kvality

CertifikátyPoskytujeme kvalitné služby, ktoré neustále zdokonaľujeme. Zaviedli sme systém manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2008 a sme držiteľmi viacerých certifikátov.

Kontaktujte nás

PYROBOSS, s. r. o.
Partizánska cesta 71, 974 01  B. Bystrica
Tel./Fax: +421 48 413 60 38

Pobočky:
Prešov: 0905 233 609
Banská Bystrica: 0908 274 014
Bratislava: 0918 624 400